ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 26.07.2023 16:37

Сьогодні Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький провів особистий прийом громадян в селі Перехрестове.

До офісу старости, де зазвичай проходить прийом, прийшли декілька місцевих жителів. Вони порушили як соціально важливі проблеми, так і особисті.

Зокрема люди звернулися з проханням вжити заходів щодо обмеження руху великогабаритного транспорту нещодавно відремонтованою дорогою. Адже в період жнив асфальтом їздить чимало техніки, що руйнує нове покриття. Альтернативною дорогою є об’їзний грунтовий шлях, який можна прогрейдерувати і створити умови для перевезення агропродукції.

Ще одне звернення до голови громади стосувалося взаємовідносин сусідів, у яких виникли труднощі з розподілом межі. Щоб детально розібратися у ситуації на місці, найближчими днями Геннадій Миколайович направить комісію, яка, сподіваємося, поставить крапку в багаторічному непорозумінні сусідів.

Наступний прийом громадян Затишанський селищний голова проведе в селі Торосове у п’ятницю, 28 липня.