ГОТУЄТЬСЯ ОСНОВА ДЛЯ АСФАЛЬТУ

Дата: 11.07.2023 09:05

Розпочалися роботи щодо експлуатаційного утримання ділянки дороги С 162501 (Новопавлівка – Перехрестове – Мала Топорівка), яка знаходиться в межах села Перехрестове.

Планується асфальтування проїжджої частини по вулиці Шкільній, через залізничний переїзд у напрямку села Онилове протяжністю 2 кілометри 200 метрів.

Роботи виконуються за рахунок коштів Затишанської громади.

«Зараз працівники підрядної організації готують міцну основу для укладання асфальтобетону, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – Вже вирівняли старе дорожнє покриття, завозиться та коткується необхідний шар щебенево-піщаної суміші. Сподіваюся, після завершення ремонту жителі Перехрестового зможуть з комфортом їздити через залізничний переїзд, з однієї частини села в іншу».