ПРИЙНЯТО ВІДПОВІДНІ РІШЕННЯ

Дата: 10.07.2023 09:28

Минулої п’ятниці під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Традиційно, у першу чергу розглянули два види заяв жителів громади:

- про надання адресної грошової допомоги мобілізованим на військову службу;

- про надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення складних життєвих проблем.

Далі члени виконкому детально вивчили ряд питань, що стосувалися дітей нашої громади. Зокрема мова йшла про затвердження висновку доцільності позбавлення батьківських прав громадянки М.; про надання дозволу на укладення правочину договору купівлі-продажу квартири, де має право власності малолітня дитина; про зняття з обліку сімей, що перебували в складних життєвих обставинах.

Наступні питання – про виплату стипендії Затишанського селищного голови за особливі успіхи у навчанні у ІІ семестрі поточного навчального року; про затвердження Положення про експертну комісію; про затвердження проектно-кошторисної документації щодо відновлення гідрологічного режиму ставка та ремонт греблі (коригування).

Також члени виконкому порушили питання підвищення розміру ринкового збору і тарифу на водопостачання.

З усіх питань порядку денного було прийнято відповідні рішення.