НАЛАГОДЖУЄМО НІЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Дата: 04.07.2023 15:41

Нарешті жителі нашої громади дочекалися заміни лампочок та ліхтарів у мережі вуличного освітлення. З тих пір, як Роздільнянська військова адміністрація дозволила вмикати світло вночі, минуло чимало часу і за цей період вийшло з ладу багато ліхтарів та ламп.

«Серед нас також живуть необачливі люди, які розводять великі багаття під лініями зовнішнього освітлення, – зауважив Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – Через це пошкоджуються дроти, виникають короткі замикання в електромережі і працівникам комунального підприємства доводиться замінювати провід на декількох прольотах. Так трапилося у Загірї та Скінешорах, де через безрозсудність двох людей частини сіл довго були без нічного освітлення вулиць».

На сьогодні вже замінено лампочки, а де треба – й ліхтарі у селах Перехрестове та Загір’я, а також селищі Затишшя. Планується така робота у Скінешорах та Торосовому.