СІЛЬСЬКИЙ МЕДПУНКТ З НОВОЮ КАНАЛІЗАЦІЄЮ

Дата: 28.06.2023 15:00

У селі Торосове медичний пункт знаходиться в будівлі дитячого садка. І хоч дошкільний підрозділ має окремий вхід і свою територію, зовнішня каналізаційна система була спільною.

«Останнім часом обидва заклади мали проблеми з побутовими стоками, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – Як виявилося, старі й зношені труби стали забиватися і від цього у першу чергу страждав медпункт. Тому ми вирішили побудувати дві окремі каналізаційні системи, щоб працівники обох закладів могли контролювати наповнюваність ями і вчасно замовляти послугу з вивезення нечистот».

Цими днями облаштування нової каналізації в медичному пункті вже завершено. На черзі – проведення таких робіт у дитсадку.