УСУВАЮТЬСЯ НЕДОЛІКИ В РЕМОНТІ ДОРОГИ

Дата: 16.06.2023 08:42

Як ми вже повідомляли, наприкінці жовтня минулого року розпочався ремонт дороги сполученням Затишшя – Торосове.

Найперше влада Затишанської громади звернула увагу підрядної організації на так званий «Малорошівський спуск», адже це була найбільш зруйнована ділянка дороги. Тут провели колосальну підготовчу роботу з укріплення основи майбутньої проїжджої частини, сформували узбіччя, прочистили труби для стікання дощових вод. Та коли робітники взялися до укладання асфальтобетону, погодні умови погіршилися і, для дотримання існуючих технологій, було прийнято рішення відкласти закінчення робіт на наступний рік.

«Вже навесні цього року вимушена перерва продемонструвала деякі недоліки та слабкі місця на «Малорошівському спуску», – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – Десь продавився асфальтобетон, десь виявилася недостатньо міцною основа. Тому зараз працівники підрядної організації усувають недоліки та завершують укладання асфальтобетону».