КОЛИ ПЕРЕМАГАЄ ДРУЖБА

Дата: 01.06.2023 15:35

З нагоди Дня захисту дітей у Затишанській громаді відбулося ряд розважальних заходів. Головні дійства були розгорнуті на шкільному подвір’ї та стадіоні Затишанського закладу загальної середньої освіти. Сюди з’їхалися представники учнівської молоді Перехрестівського ЗЗСО та Торосівської гімназії.

Відкрили урочисту частину виконанням Державного Гімну та Хвилиною мовчання, вшановуючи пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Потім до діток громади з теплими вітальними словами звернулися селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький і начальник Управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Камалівна Мирзакірова. Вони побажали всім гарного літнього відпочинку, мирного неба та здійснення всіх дитячих мрій.

Сьогоднішній день був повен приємних сюрпризів. Громада подбала про те, щоб кожен заклад шкільної та позашкільної освіти отримав комплекти спортивного інвентарю. А всі учні, які протягом навчального року брали активну участь у різних спортивних змаганнях, були нагороджені Грамотами та пам’ятними подарунками.

Також сувенірами та Подяками була відзначена праця тренерів-викладачів дитячо-юнацької спортивної школи – Петра Бадюла, Сергія Гайдайчука, Сергія Гуркуша та Олега Демчука.

Після невеличкої урочистої частини на стадіоні розпочалися дружні зустрічі між шкільними командами. Діти змагалися в іграх з волейболу та футболу, проявляли свою спритність і силу в естафеті та перетягуванні канату, а у тіні шкільного фойє розгорнулося суперництво на тенісному столі.

Учні зі шкіл нашої громади отримали масу задоволення від демонстрації своїх спортивних вмінь та навичок. Переможених і переможців не було – у результаті гору взяла дружба! Головне, що діти тісніше познайомилися між собою і знайшли нових друзів.

Керівництво громади подбало про те, щоб протягом всього свята учасники змагань могли випити водички, а на завершення всі отримали морозиво та смачно пообідали у шкільній їдальні.

Сподіваємося, що такий яскравий початок літа запам’ятається нашим діткам надовго і вони з теплотою згадуватимуть цей наповнений позитивом і теплом день!