РОЗПОЧАЛОСЯ АСФАЛЬТУВАННЯ ДОРІГ

Дата: 01.06.2023 14:15

Після цілого комплексу підготовчих робіт розпочалося укладання асфальтобетону на дорозі сполученням Затишшя – Весела Балка – Торосове, яка підпорядкована Службі місцевих автомобільних доріг Одеської області.

«Наразі працівники підрядної організації взялися стелити асфальт на найпроблемнішій ділянці – підйомі у бік села Андрусова, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. –  Нагадаю, що тут були виявлені так звані пливуни, де не ущільнювався грунт. Довелося вивезти вологий чорнозем і завезти глину, будівельне сміття та щебенево-піщану суміш. Кожен шар вирівнювався, коткувався та трамбувався. Лише після цього дорожники розпочали асфальтування даної ділянки».

Голова громади додав, що загальна протяжність нової асфальтованої дороги складе 2 кілометри 250 метрів – від вулиці Центральної по Садовій у селищі Затишшя у напрямку села Андрусова.