ПРИВІТАЛИ МАТЕРІВ-ГЕРОЇНЬ

Дата: 30.05.2023 16:11

Травень позначився одним із найзворушливіших свят – Днем матері. Дорослі й малі донечки та сини поспішили до своїх матусь, щоб подякувати за тепло і ласку, за любов і розуміння, щоб висловити свою безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші матері.

Не залишилася осторонь сердечних привітань і Затишанська громада – селищний голова Геннадій Топольницький разом з начальником Управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Оленою Мирзакіровою відвідали всіх матерів-героїнь і вручили їм продуктові набори. Теплі слова вітань розчулили жінок, вони щиро дякували за увагу і турботу.

На сьогодні в Затишанській громаді проживає 26 матерів-героїнь:

– у селі Торосове: Олена Віталіївна Грубник, Людмила Василівна Зінчук, Людмила Олексіївна Фраєр, Ольга Василівна Тростенюк, Марія Єфремівна Порошенко, Надія Григорівна Ручка, Марія Миколаївна Пуя;

– у селі Перехрехрестове: Олена Степанівна Білоусова, Любов Антонівна Басил, Олена Костянтинівна Бесараб, Ольга Іванівна Доронюк, Людмила Марківна Зборовська, Ольга Касянівна Бабич, Марія Петрівна Зестря, Олександра Трофимівна Томак, Ольга Петрівна Шимків;

– у селі Дружелюбівка: Варвара Костянтинівна Днестрян;

– у селищі Затишшя: Галина Михайлівна Ворнікой, Валентина Василівна Люшнєнко, Єфросинія Степанівна Єміленко, Любов Петрівна Опра, Єлизавета Антонівна Фуркало, Зінаїда Прокопівна Шворак, Катерина Петрівна Браткова, Лідія Іванівна Зоренко, Катерина Олександрівна Гураль.

Дорогі матері! Ще раз від щирого серця вітаємо вас з вашим святом! Бажаємо вам життєвої енергії, сили і терпіння у виконанні материнського обов’язку. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти та приносять вам лише радість, нехай Господь береже вас та дарує мир і злагоду у ваших родинах та усій Україні!

Фото без опису