ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Дата: 19.04.2023 16:33

Сьогодні під керівництвом голови громади Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд було винесено декілька важливих питань порядку денного.

Як завжди, найбільше часу пішло на вивчення пакету документів, що подають жителі громади для отримання матеріальної допомоги на лікування. Цього разу загальна сума виплат з бюджету Затишанської селищної ради складе 158 тисяч гривень.

Ще 102 тисячі гривень виділено мобілізованим на військову службу жителям громади – сімнадцятьом захисникам буде перераховано на карткові рахунки по 6 тис грн.

Далі розглядалися такі питання:

• про надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування;
  • про призначення громадянки П. опікуном дитини позбавленої батьківського піклування;
  • про надання дозволу на укладання договору дарування будинку, право користування яким мають неповнолітні діти;
  • про заходи до Дня Перемоги;
  • про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна.

Члени виконкому з великою відповідальністю підійшли до обговорення питань порядку денного – уточнювалися всі незрозумілі моменти, вносилися слушні пропозиції. Все для нормальної життєдіяльності громади і для того, щоб жодне звернення наших людей не залишилося без детального розгляду і реальної допомоги.