ПРОВОДИТЬСЯ МАРКУВАННЯ АВТОДОРІГ

Дата: 30.03.2023 13:29

Працівники комунального підприємства «Господар» розпочали відновлення дорожньої розмітки.

Зокрема фарбуються «лежачі поліцейські» та пішохідні переходи.

«Робота виконується спеціальними матеріалами з нанесенням світловідбиваючої крихти, що дасть можливість водіям добре бачити розмітку навіть вночі, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – У селищі Затишшя і в селі Торосове маркування автодоріг проведуть працівники КП «Господар», а в селі Перехрестове – КП «Добробут».

Голова громади також додав, що зараз триває процес закупівлі вапна. Тож найближчим часом розпочнеться велике весняне прибирання із впорядкуванням узбіч та вапнуванням бордюрів, огорож, електроопор, стовбурів дерев тощо. Вкотре закликаємо жителів Затишанської селищної ради приєднатися до наведення порядку, щоб наші вулиці були доглянутими та привабливими.