НАЙВИЩА ЦІНА ЗА МИР

Дата: 10.03.2023 13:58

Трагічна реальність щодня вражає нас до глибини душі. Через війну в Україні ми стаємо учасниками і свідками того, як цвіт нації сміливо вступив у боротьбу за мирне життя свого народу. І, на превеликий жаль, платить за це найвищу ціну.

Сьогодні ми провели в останню дорогу відважного захисника, жителя села Торосове Олександра Володимировича Бережка. З перших днів війни він взяв до рук зброю, з честю виконував військовий обов’язок і загинув під час бойового завдання на Донеччині.

Біль, розпач і сльози  на все село. Рвуться серця згорьованих батьків, молодої дружини, двох малих синів, сестри, всіх рідних, близьких, односельців та жителів громади. Невимовно боляче назавжди прощатися з такими відданими синами України.

В ці дні разом з родиною, близькими і друзями воїна Олександра у скорботі вся Затишанська громада…

Вічна пам'ять і слава Герою!