14-ТА БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ «ЧЕРВОНА КАЛИНА»

Дата: 16.02.2023 14:16

У 2014 році бійці підрозділу запобігли створенню псевдореспубліки «ХНР». Тоді спецпризначенці здійснили блискучу спецоперацію: звільнили Харківську ОДА та знешкодили сепаратистів без жодного пострілу. Під час повномасштабного вторгнення підрозділ був залучений до оборони столиці. Його бійці спільно із ЗСУ звільнили понад 20 населених пунктів Київщини, розбили колони ворожої техніки та зрівняли із землею позиції окупантів. Після звільнення Київщини гвардійці 8-го полку НГУ продовжили обороняти Україну вже на східних рубежах, де воюють у найгарячіших точках і сьогодні.

ДОЛУЧАЙСЯ ДО ГВАРДІЇ НАСТУПУ!

Кожен охочий може як доброволець прийти у ЦНАП за адресами вказаними на сайті https://oda.od.gov.ua/v-ukrayini-startuvala-naczionalna.../ , де йому запропонують 8 бригад на вибір, відповідно до його мотивації та поглядів.

Або ж переходьте на сайт STORM.MVS.GOV.UA

• Заповнюй анкету кандидата

• Підготуй необхідні документи

• Очікуй дзвінка із центрів комплектування

• Виконуй отримані інструкції

СТАНЬ ТИМ, ХТО ЗВІЛЬНИТЬ УКРАЇНУ!