ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 26.01.2023 15:26

Сьогодні під керівництвом голови громади Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося 49-те засідання виконавчого комітету Затишанської селищної ради, на якому розглянули 16 питань порядку денного.

Як завжди, чимало часу відводиться на вивчення пакетів документів, що подають жителі громади, на отримання матеріальної допомоги. Така ретельність пояснюється індивідуальним підходом до кожного заявника, коли члени виконкому намагаються виявити потреби людини у фінансовій підтримці. Так, лише під час сьогоднішнього засідання, з бюджету Затишанської селищної ради було розподілено 174 тисячі гривень, з них 18 тисяч – трьом мобілізованим військовослужбовцям.

Наступний блок питань стосувався внесення змін до персонального складу існуючих комісій.