СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ ДО МАЛЕНЬКИХ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 19.12.2022 13:25

Сьогодні зранку в усіх дитсадках та початкових класах Затишанської громади відбулися невеличкі святкові ранки, приурочені Дню Святого Миколая.

В розважальних заходах взяли участь селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький і начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Камалівна Мирзакірова.

Дітки розповідали віршики, співали й танцювали. А за те, що були слухняними – отримали солодкі подаруночки, про які подбало керівництво Затишанської громади.

«Сьогодні дуже складні часи для нашої держави, - зауважив селищний голова Г.М.Топольницький. – Тому в це світле свято Миколая ми хотіли хоч трохи порадувати наших маленьких мешканців громади та принести їм позитивні емоції, віру в диво і в те, що все буде добре!»