ДОПОМАГАЄМО ВАЖКОХВОРИМ

Дата: 11.11.2022 09:05

В цей скрутний час фінансові труднощі переживає багато людей, та особливо складно родинам, де є важкохворі. Адже щодня йде чимало коштів не лише на ліки, а й на засоби гігієни для догляду за лежачими.

Щоб підтримати такі сім’ї, за бюджетні кошти Затишанської селищної ради було закуплено 35 комплектів підгузків та пелюшок для дорослих. Фахівці відділу з питань соціальної та сімейної політики роздають ці засоби гігієни родичам і соціальним працівникам, які здійснюють догляд за маломобільними жителями нашої громади.

Як зауважила начальник відділу Ольга Павлівна Пустомельник, люди із радістю приймають таку допомогу від селищної ради і щиро дякують за турботу.

На сьогодні у Затишанській селищній раді стоїть на обліку 31 маломобільна особа. Тож якщо ви чи ваші рідні не увійшли до цього числа і також потребуєте засобів гігієни, звертайтеся до відділу з питань соціальної та сімейної політики або телефонуйте за номером: 096-291-81-81 (Ольга Павлівна Пустомельник).