ПРОЧИЩАЮТЬ СТІЧНУ ТРУБУ

Дата: 10.11.2022 11:18

Вже понад два тижні тривають роботи щодо експлуатаційного утримання дороги С-162508 сполученням Затишшя – Весела Балка – Торосове, яка підпорядкована Службі місцевих автомобільних доріг Одеської області.

Спеціалісти працюють на совість, виконуючи всі необхідні етапи за сучасними технологіями.

«Поки що ми дуже задоволені якістю підготовчих до асфальтування робіт, – зауважив Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – Адже окрім належного формування майбутньої проїжджої частини, велика увага приділяється узбіччям та водовідведенню. Декілька останніх днів працівники підрядної організації прочищають велику трубу, що проходить під дорогою і буде забезпечувати якісне скидання дощових вод. Ця труба була повністю забита землею, тож дорожникам довелося докласти чимало зусиль щоб привести її до ладу».