ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ВОЇНУ-ЗЕМЛЯКУ

Дата: 09.11.2022 16:12

Сьогодні жителі сіл Прим’єр, Перехрестове, а також рідні, близькі, друзі, побратими, знайомі і навіть незнайомі люди назавжди попрощалися з Михайлом Бойком, який героїчно загинув у бою за Україну.

Після заупокійного молебню, що відслужив настоятель місцевого храму отець Володимир, велелюдна процесія рушила до перехрестівського кладовища.

Односельці утворили «живий коридор» і на колінах проводжали 33-річного воїна в останню дорогу.

Прощальні промови на кладовищі оголосили військовий комісар Олександр Морозюк та староста Перехрестівського округу Василь Грекуляк.

Відлунав сумний збройний салют за вірним сином України, дбайливим чоловіком, турботливим батьком двох маленьких діточок, братом, товаришем, земляком...

Спи спокійно, Солдате… Світла пам'ять про тебе назавжди залишиться в наших серцях.