ДОВГОЖИТЕЛІ – ЖИВА ІСТОРІЯ НАШОГО КРАЮ

Дата: 08.11.2022 10:39

Вчора свій 90-річний ювілей відзначила жителька селища Затишшя Ніна Степанівна Михайлюк. Із щирими вітаннями, квітами та подарунками до неї завітали голова громади Геннадій Миколайович Топольницький і начальник відділу з питань соціальної та сімейної політики Ольга Павлівна Пустомельник.

Довгожителі – це жива історія нашого краю, адже вони були учасниками знакових подій та трудилися на благо громади.

Ніна Степанівна – корінна жителька селища Затишшя, тут народилася і, після здобуття освіти бухгалтера, все життя працювала за фахом. Першим її робочим місцем був Затишанський розплідник, згодом – будівельна дільниця, а потім аж до виходу на заслужений відпочинок трудилася бухгалтером у місцевому колгоспі.

Разом з чоловіком (нині покійним) виховали доньку. Бабуся має трьох онуків та трьох правнуків. На схилі років оточена увагою, турботою та любовю своїх рідних людей.

З нагоди ювілейного дня народження бажаємо Ніні Степанівні здоров’я і довгих років життя. Зустрічайте кожен день з посмішкою та гарним настроєм! Щастя Вам, добра і всього лише найкращого!