ЖИТЛО ЧЕКАЄ МЕДИКА

Дата: 18.10.2022 11:44

Завершено капітальний ремонт частини приміщення амбулаторії в селі Перехрестове – впорядковано всі комунікації, дві великі спальні кімнати, санвузол, кухню, вітальню і коридор. Нині йде процес закупівлі меблів та побутової техніки.

«Ми плануємо поселити тут сім’ю лікаря з числа внутрішньо переміщених осіб, яка погодилася переїхати з іншої області і працювати на території нашої громади, – розповів Затишанський селищний голова Г.М.Топольницький. – Хочемо створити тут всі умови, щоб медики могли жити у комфорті і дбати про здоров’я наших жителів».

Наступний етап – капітальний ремонт решти приміщення лікарняної амбулаторії в селі Перехрестове, де також проживатимуть внутрішньо переміщені особи та люди, постраждалі від сімейного насилля.