ГРОШІ – НА ПІДТРИМКУ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 11.10.2022 14:46

30 вересня жителі Затишанської громади взяли активну участь у благодійному ярмарку, що був організований за ініціативи селищного голови Геннадія Топольницького та виконавчого комітету. Всім разом нам вдалося зібрати 70 тисяч 290 гривень, частина з яких вже передана на потреби військовослужбовців-затишан.

Так, 25 тисяч 390 гривень перераховано на картковий рахунок жительки селища Затишшя Ганни Крижановської, яка збирала кошти на придбання автомобілю «Газель» для наших захисників. Гроші були спрямовані на фарбування та ремонт даного авто.

Ще 25 тисяч гривень перераховано Віктору Вісту, який разом з односельцями-затишанами служить в зоні бойових дій на півдні України. Хлопцям потрібні були кошти на запчастини та паливно-мастильні матеріали для військової техніки.

На даний час маємо ще 19 тисяч 900 гривень, які також будуть спрямовані на підтримку наших мужніх захисників. Звіт про їх використання обов’язково опублікуємо на сторінці Затишанської громади у фейсбуці.

РАЗОМ – ДО ПЕРЕМОГИ!