ПОНАД 70 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ – НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 30.09.2022 13:38

За ініціативи голови Затишанської громади Геннадія Миколайовича Топольницького та виконкому селищної ради сьогодні відбувся благодійний ярмарок під назвою «Разом до Перемоги».

На запрошення взяти в ньому активну участь відгукнулися чимало колективів та підприємців – на центральній площі розгорнули торгівлю м’ясом, рибою, ковбасами, крупами, олією, хлібо-булочними виробами, овочами, фруктами тощо. А педагогічні колективи шкіл та Будинків культури наготували домашніх смаколиків і за символічну ціну пропонували їх покупцям.

Не залишилися осторонь і учні старших класів Затишанської школи, які разом зі своїми наставниками взяли участь у патріотичному велопробігу.

Протягом всього ярмарку з новою програмою – зворушливими піснями, народженими війною – виступили аматори Перехрестівського Будинку культури.

«Затишанська селищна рада дуже вдячна всім, хто прийшов сьогодні на благодійний ярмарок, – сказав голова громади Геннадій Топольницький. – Це був не розважальний захід, а наш спільний внесок на підтримку Збройних Сил України».

«Посеред центральної площі ми розмістили скриньку для збору коштів на потреби ЗСУ, – зауважила начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Мирзакірова. – Крім того, невеличкі скриньки були розставлені в інших місцях продажу товарів. Тож кожен міг, у міру можливостей, кинути певну суму грошей».

Відрадно, що чимало місцевих підприємців передали частину виручених коштів до спільної скрині. Зібрані вчора на шкільних солодких ярмарках суми теж були додані сюди. Тож, після підрахунку коштів, усім разом нам вдалося зібрати 70 тисяч 290 гривень! Про те, на що будуть спрямовані ці гроші, ми обов’язково повідомимо вас, шановні жителі громади, у наступних оновленнях у фейсбуці.

Дякуємо усім за участь у ярмарку, за небайдужість та бажання зробити свій внесок у Перемогу Збройних Сил України!