«СОЛОДОЩІ ПРОДАВАЙ – ЗСУ ДОПОМАГАЙ!»

Дата: 29.09.2022 14:24

Під такою назвою у школах Затишанської громади відбулися осінні ярмарки. Учні та їх батьки доклали чимало зусиль, щоб реалізувати свої найсмачніші домашні вироби. Торти, тістечка, рогалики, печиво, фрукти, ягоди, солодкі напої, а також патріотичні обереги приваблювали увагу покупців. Тим паче, що цінники на товар були просто символічними.

Всі виручені під час шкільного ярмарку кошти будуть передані на потреби Збройних Сил України.

«Ми дуже вдячні всім діткам, їх батькам та педагогічним колективам Затишанської, Торосівської і Перехрестівської шкіл, які взяли активну участь у ярмарку, – зауважив Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький. – Треба було бачити з яким ентузіазмом та відповідальністю наші учні продавали свої вироби. Солодощі дуже смачні, тож всі із задоволенням не лише поласували домашньою випічкою, а й зробили добру справу, зібравши кошти на потреби ЗСУ».

«Такі осінні ярмарки у школах Затишанської громади проводяться кожного року, – додала начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Мирзакірова. – Зазвичай учнівські колективи витрачали зароблене для потреб свого класу, але цього разу, зважаючи на ситуацію в країні, вирішили підтримати українських захисників. Молодці!»