РОЗПОЧАЛАСЯ РЕКОНСТРУКЦІЯ ТИРУ

Дата: 19.09.2022 14:53

На території Затишанської школи розпочалися роботи щодо реконструкції старого недіючого тиру, який на період воєнного стану буде використовуватись як тимчасове укриття.

«Однією з вимог для організації очного навчання є наявність сховища для перебування під час повітряної тривоги школярів та педколективу, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – Але у Затишанській школі такого приміщення нема. Тому ми вирішили реконструювати старий недіючий тир, який буде використовуватися як тимчасове укриття. В мирний час це приміщення задіється для військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Слід зауважити, що для організації очного навчання у школах також потрібно було облаштувати систему відеоспостереження та обладнати «тривожні кнопки». Ці вимоги в навчальних закладах Затишанської громади вже виконані.