НОВІ МЕБЛІ ДЛЯ ЇДАЛЬНІ

Дата: 15.09.2022 14:36

В їдальні Торосівської гімназії з’явилися 10 нових столів і 60 стільців.

Як зауважила начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Камалівна Мирзакірова, ці меблі були замовлені за кошти Затишанської селищної ради ще до початку збройної агресії сусідньої держави проти України. Відтак поставка товару виробником була призупинена і лише зараз зявилася можливість отримати ці столи та стільці.

«Меблі в нашій їдальні не оновлювалися вже багато літ, – розповіла директор Торосівської гімназії Наталія Олексіївна Годовенко. – Тому на початку цього року ми звернулися з відповідним клопотанням до управління з питань освіти, культури та молодіжної політики і наше прохання не залишилося без уваги. Сьогодні наша їдальня набула привабливого та сучасного вигляду і дуже подобається як учням, так і нам, педколективу».