КОЛИ ОСВІТІ ПРИДІЛЯЄТЬСЯ НАЛЕЖНА УВАГА

Дата: 07.09.2022 14:15

Вчора навчальні заклади Затишанської громади відвідала заступник начальника відділу інституційного аудиту управління державної служби якості освіти в Одеській області Юлія Олегівна Журавльова.

Візит передбачав вивчення питань щодо організованого початку нового 2022-2023 навчального року в умовах воєнного стану, підготовки укриттів та організації освітнього процесу. Також проводилося інтерв’ювання керівника управління освіти, культури та молодіжної політики Олени Камалівни Мирзакірової і директорів закладів загальної середньої освіти. Якнайповнішу інформацію щодо поточного стану речей та планів на перспективу надав і Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький.

Крім цього, найближчим часом у навчальних закладах буде проводитися анкетування педагогічних працівників і батьків здобувачів освіти.

Загалом, стан і вигляд освітніх установ Затишанської громади справив на гостю позитивне враження. Очевидно, що місцева влада приділяє належну увагу створенню сучасних умов для навчання та виховання підростаючого покоління. І це обов’язково знайде відображення у висновках щодо даної перевірки.