ШКОЛИ ОБЛАДНАЛИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯМ ТА «ТРИВОЖНИМИ КНОПКАМИ»

Дата: 05.09.2022 11:04

Однією з вимог відновлення очного навчання у школах є встановлення камер відеоспостереження та облаштування «тривожних кнопок».

Ця вимога на сто відсотків виконана у всіх трьох школах Затишанської громади.

«У кожному навчальному закладі вже обладнані системи відеоспостереження та «тривожні кнопки», – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький. – Найближчим часом у відділенні поліції буде встановлено монітор, на який виводитимуться всі зображення з камер. Таким чином, у правоохоронців буде можливість не лише бачити що робиться на територіях наших шкіл, а й оперативно реагувати на натискання «тривожної кнопки» в екстрених випадках».

Слід зауважити, що «тривожна кнопка» є спеціальним механізмом, завдяки якому можна швидко викликати наряд поліції. Після натискання кнопки на пульт централізованого спостереження надходить спеціальний тривожний сигнал і група реагування терміново вирушає на місце події.