ЖИТЛО ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 25.08.2022 14:08

В будівлі Перехрестівської амбулаторії проводиться капітальний ремонт приміщення для проживання внутрішньо переміщених осіб. Роботи виконуються за рахунок коштів місцевого бюджету.

«Це буде двокімнатне житло з окремим входом та усіма зручностями – кухнею, ванною та туалетом, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – Дві великі кімнати, простора вітальня  і коридор, а також нова каналізація, водо-, тепло-  та електромережа дадуть можливість людям жити у комфорті».

Голова громади додав, що після завершення цих робіт планується відремонтувати й решту будівлі, а це ще 5 кімнат з окремим входом та усіма побутовими зручностями. Тут також проживатимуть внутрішньо переміщені особи та люди, які постраждали від сімейного насилля.