ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ ОВА

Дата: 23.08.2022 10:55

Одеською обласною військовою адміністрацією внесено зміни до розпорядження від 03 березня 2022 року № 143/А-2022 "Про деякі питання організації та проведення весняно-літніх польових робіт в умовах правового режиму воєнного стану та під час дії комендантської години".

Пункт 1 викласти у такій редакції:

"1. Дозволити пересування працівників і сільськогосподарської техніки дорогами загального користування  і польовими шляхами без обмежень руху та їх роботи на полях під час проведення комплексу польових робітна території відповідного району, у тому числі, під час дії комендантської години (цілодобово), для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, залучених до виконання весняно-літніх та осінньо-зимових польових робіт".

2. У підпункти 2.1, 2.3 та пункт 3, після слів "весняно-літніх" доповнити словами "та осінньо-зимових".