ДЛЯ ОПЕРАТИВНОГО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ З ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЄЮ

Дата: 19.08.2022 11:14

Затишанська селищна рада придбала трифазний дизельний генератор потужністю 25 кіловат.

«Цей апарат потрібен для того, щоб у випадку аварійних ситуацій ми могли у будь-який момент накачати у башти воду чи забезпечити роботу шкільних їдалень, – розповів голова громади Геннадій Миколайович Топольницький. – Даний генератор на колесах, тож його можна переміщувати по всій території Затишанської селищної ради. А взагалі ми плануємо придбати ще два таких пристрої потужністю по 15 кіловат для Торосівського і Перехрестівського старостинських округів, щоб у будь-який час була можливість оперативно вирішувати проблеми у зв’язку з відсутністю електроенергії».

Також Управлінням освіти, культури та молодіжної політики Затишанської селищної ради закуплено три генератори потужністю 6,5 кіловат – по одному для тимчасових укриттів в освітніх закладах Затишшя, Торосового та Перехрестового.