НАВЧАННЯ ЗА НОВИМИ ПРОГРАМАМИ

Дата: 15.08.2022 10:02

Захарівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує на навчання за новими програмами

Державним навчальним закладом «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» в рамках короткотермінових курсів цільового призначення розроблено навчальні програми за напрямками:

• «Організація дистанційного навчання в закладах освіти»;
  • «Використання сервісів для створення презентацій»;
  • Використання платформ для створення та проведення опитувань і тестів».

Проходження курсів стане в нагоді для підвищення кваліфікації безробітним, шукачам роботи, які планують відновити викладацьку діяльність, а також особам, які працюють в сфері освіти – викладачі загальноосвітніх шкіл, майстри виробничого навчання ліцеїв, професійно-технічних та інших закладів освіти, але потребують знань та навиків нових педагогічних технологій на інноваційній основі.

Термін навчання – 5 днів, форма навчання – очна або дистанційна.

Вимоги до осіб, які навчатимуться на курсах:

- базова або повна загальна середня освіта;

- навички володіння комп’ютером ,користування інтернетом;

- без вимог до стажу роботи.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості є безкоштовним.  Для осіб з числа не безробітних, які бажають підвищити свою кваліфікацію – навчання здійснюється на контрактній основі.

Після завершення навчання слухачам, які опанували курс в повному обсязі видається посвідчення Одеського ЦПТО ДСЗ про проходження курсів цільового призначення за відповідним напрямком.

За більш детальною інформацією звертатись до Захарівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості за тел. 9-14-49 або за адресою: смт. Захарівка, вул. 1 Травня 26 а.