ЧЕРГОВА ПАРТІЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 26.07.2022 12:14

Затишанська селищна рада продовжує розподіляти гуманітарну допомогу, що надана міжнародною благодійною організацією World Central Kitchen через Одеський регіональний штаб.

Чергова партія пакетів з продуктами харчування передбачалася для внутрішньо переміщених осіб та родин, в яких виховуються діти під опікою.

«Є родини, що справді потребують такої реальної допомоги, – розповіла начальник відділу з питань соціальної та сімейної політики Затишанської селищної ради Ольга Павлівна Пустомельник. – Тож ми намагаємося приділити увагу всім і підтримати людей у цей важкий період».

Фото без опису