ВІЧНА СЛАВА УКРАЇНСЬКОМУ ЗАХИСНИКУ

Дата: 12.07.2022 09:28

20 травня Затишанська громада проводжала в останню путь Захисника нашої держави Віктора Сергійовича ШУХОВА, який загинув, обороняючи рідну землю на півдні України.

Батьківщина Віктора Сергійовича - місто Луганськ, народився 2 лютого 1983 року, йому було 39 літ.

Учасник антитеростичної операції – у 2014-2015 роках брав участь у бойових діях в районі Мар’їнки Донецької області.

До повномасштабного вторгнення російських військ Віктор Шухов проживав зі своєю родиною в Одесі, працював на підприємстві з газопостачання. А коли почалася війна, він знову взяв до рук зброю і у складі 28-ої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу став на захист півдня нашої держави.

На жаль, Віктору Сергійовичу не судилося зустріти Перемогу. Він загинув 15 травня внаслідок отриманих травм від артилерійського обстрілу в районі селища Степова Долина Миколаївської області.

Нагороджений Орденом Захисника України та медаллю учасника АТО.

У ці скорботні дні висловлюємо глибокі співчуття дружині загиблого Героя – Наталії Вікторівні, 9-річному сину Сашку, а також родині Віктора Семеновича та Раїси Григорівни Сороченків із селища Затишшя, які втратили зятя.

Прощання з Віктором Сергійовичем Шуховим відбулося 20 травня о 12 годині у селищі Затишшя.

Церемонія вшанування воїна розпочалася з вулиці Суворова і пролягла вулицями Центральною та Михайлівською.

Море квітів, «живий коридор» на узбіччях вулиць, українські прапори, Почесна варта, невимовний жаль та пекучий біль – такою була атмосфера цієї траурної церемонії.

Дуже шкода, що зараз на війні гинуть кращі з кращих синів нашої держави, відстоюючи наше прагнення жити у справді незалежній Україні.

Вічна пам'ять і слава Героям.

Молімося за їх вічний спокій.