ВІЧНА СЛАВА УКРАЇНСЬКОМУ ЗАХИСНИКУ

Дата: 12.07.2022 09:28

20 травня Затишанська громада проводжала в останню путь Захисника нашої держави Віктора Сергійовича ШУХОВА, який загинув, обороняючи рідну землю на півдні України.

Родом Віктор Сергійович з міста Луганська, йому 39 років. Учасник антитеростичної операції – у 2014-2015 роках брав участь у бойових діях в районі Мар’їнки Донецької області.

До повномасштабного вторгнення російських військ Віктор Шухов проживав зі своєю родиною в Одесі, працював на підприємстві з газопостачання. А коли почалася війна, він знову взяв до рук зброю і у складі 28-ої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу став на захист півдня нашої держави.

На жаль, Віктору Сергійовичу не судилося зустріти Перемогу. Він загинув внаслідок отриманих травм від артилерійського обстрілу в районі селища Степова Долина Миколаївської області.

Нагороджений Орденом Захисника України та медаллю учасника АТО.

У ці скорботні дні висловлюємо глибокі співчуття дружині загиблого Героя – Наталії Вікторівні, 9-річному сину Сашку, а також родині Віктора Семеновича та Раїси Григорівни Сороченків із селища Затишшя, які втратили зятя.

Прощання з Віктором Сергійовичем Шуховим відбулося 20 травня о 12 годині у селищі Затишшя.

Церемонія вшанування воїна розпочалася з вулиці Суворова і пролягла вулицями Центральною та Михайлівською.

Море квітів, «живий коридор» на узбіччях вулиць, українські прапори, Почесна варта, невимовний жаль та пекучий біль – такою була атмосфера цієї траурної церемонії.

Дуже шкода, що зараз на війні гинуть кращі з кращих синів нашої держави, відстоюючи наше прагнення жити у справді незалежній Україні.

Вічна пам'ять і слава Героям.

Молімося за їх вічний спокій.