РОЗВАЖИЛИ ДІТЕЙ У ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС

Дата: 28.06.2022 15:09

Сьогодні у парку біля Затишанського Будинку культури були організовані конкурси, ігри та розваги для дітей нашої громади.

Розважальні заходи провели представники Благодійного фонду «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» та волонтерського гуманітарного штабу «Одеса як вона є».

Веселі забави, магічні фокуси, кумедні загадки, запальні танці та постановки ляльок нікого не залишили байдужими. Дитячий сміх та щирі оплески хлопчиків та дівчаток були бальзамом на душевну рану, яка зараз кровоточить у всіх українців.

На завершення всі маленькі учасники свята отримали подарунки та солодощі від організаторів.

Висловлюємо велику вдячність представникам Благодійного фонду «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» та волонтерського гуманітарного штабу «Одеса як вона є» за тепло сердець та любов до дітей, за те, що у такий складний час зуміли викликати посмішки юних переселенців та жителів Затишанської громади!