НА ПОРОЗІ ДОРОСЛОГО ЖИТТЯ

Дата: 22.06.2022 11:40

Навчальні заклади Затишанської громади випустили цього року 26 одинадцятикласників.

Серед них – золота медалістка із Затишшя Тетяна Хомінець, яка протягом шкільних років старанно здобувала знання з усіх предметів, брала активну участь в олімпіадах та конкурсах різних рівнів. Тетяна – незмінна учасниця майже всіх класних, позакласних, позашкільних заходів, лауреатка і переможниця районних та обласних турів Всеукраїнського фестивалю дитячої і юнацької творчості «Чисті роси» (у номінаціях «художнє виконавство», «театральне мистецтво» та «декоративно-прикладне мистецтво»). Відповідальна і цілеспрямована, вона завжди докладає максимум зусиль для досягнення поставлених цілей.

Під час урочистого вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти, Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький і начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Камалівна Мирзакірова зичили випускникам широкої життєвої дороги, успіхів та всіляких гараздів.

Крім атестата з відзнакою, Тетяна Хомінець отримала «золоту» медаль і сертифікат на 10 тисяч гривень, який дівчині вручив голова громади. А батьки нашої розумниці були удостоєні Подякою за зусилля у вихованні відмінниці.

У добрий час, наші дорогі випускники!