ОБЛАДНАЛИ СТІЧНУ ТРУБУ

Дата: 22.06.2022 10:59

Працівники комунального підприємства «Господар» обладнали нову трубу для водовідведення на перехресті доріг по вулицях Робоча та Чкалова у селищі Затишшя.

«Ці роботи планувалися ще минулого року, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький. – Але через деякі бюрократичні перепони нам не вдалося реалізувати задумане. Минув рік і ми бачимо, що проблема залишається – під час дощів збирається вода, почав рости очерет, руйнується новий асфальт. Тому було знайдено інший вихід із ситуації і працівники комунального підприємства провели роботи зі встановлення труби вручну. З допомогою екскаватора вони зняли асфальтове покриття, лопатами викопали траншею і обладнали стічну трубу».

Трудівники «Господаря» також розчистили прилеглу територію для якісного збору і стікання дощових вод, тож, сподіваємося, що проблема підтоплення перехрестя по вулицях Робочій та Чкалова буде знята.