ДЛЯ РОБОТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 21.06.2022 09:33

Чергове засідання виконавчого комітету під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося у п’ятницю, 17 червня.

На порядку денному стояло 18 питань, що стосувалися життєдіяльності громади в період воєнного стану.

Так, було розглянуто заяви мобілізованих на військову службу жителів Затишанської селищної ради на отримання адресної грошової допомоги. Громада підтримує тих, хто сьогодні зі зброєю в руках став на захист України. Кожен боєць може отримати 6 тисяч гривень на придбання бронежилету, тактичного взуття чи одягу. З початку війни на реалізацію даної програми з бюджету селищної ради вже виділено 186 тисяч гривень. Цією допомогою вже скористався 31 захисник.

Незмінним питанням усіх засідань виконавчого комітету є розгляд заяв жителів громади на отримання грошової допомоги на лікування. Цього разу було розподілено 64 тисячі гривень. Ще 168 тисяч виділено на виплати громадянам, які досягли 80-річного віку – ця сума покриває потреби за другий квартал нинішнього року.

Про створення місцевої пожежної охорони доповіла секретар селищної ради Ілона Сергіївна Шарабаріна. Планується, що даний підрозділ працюватиме на базі комунального підприємства «Господар» і фінансуватиметься з місцевого бюджету.

Внесення змін до Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки передбачає забезпечення джерелами безперебійного живлення закладів соціальної сфери та приміщень-укриттів. Для цього будуть закуплені генератори відповідної потужності, якими у надзвичайних ситуаціях зможуть скористатися працівники освіти та медицини. Один з генераторів буде «на колесах», щоб була можливість накачати воду у башти Рожновського і, у міру можливості, забезпечити людей водою. Крім цього, планується заміна опалювальних котлів у Торосівській гімназії і Перехрестівській школі та створення запасу дизельного пального для роботи генераторів.

Члени виконавчого комітету також розглянули такі питання:

- фінансової підтримки відділення поліції (144 тисячі гривень виділяється на придбання засобів радіозв’язку) та підрозділу Державної служби з надзвичайних ситуацій (65 тисяч спрямовано на закупівлю пального);

- місцевих стимулів для медичних працівників – передбачено забезпечення лікарів житлом, заохочувальні надбавки та одноразова допомога в розмірі 100 тисяч гривень;

- розглянуто лист генерального директора Захарівської багатопрофільної лікарні Антоніни Ганзій з проханням у співфінансуванні придбання медичного обладнання для хірургічного відділення. Затишанська громада готова виділити 250 тисяч гривень;

- 40 тисяч гривень спрямовується на придбання пально-мастильних матеріалів для бійців територіальної оборони;

- взято на баланс майно, яке закуплене для військового комісаріату – спальні мішки та комп’ютерна техніка.

На завершення засідання члени виконавчого комітету заслухали рішення про внесення змін до бюджету селищної ради. Цей документ підсумовує всі фінансові видатки, що були погоджені виконкомом.