НЕ ОБМЕЖУЮТЬСЯ ШКІЛЬНОЮ ТЕРИТОРІЄЮ

Дата: 20.04.2022 14:07

Колектив Затишанського закладу загальної середньої освіти докладає чимало зусиль для того, щоб території навчального закладу були чистими і доглянутими у будь-яку пору року. Та особлива увага надається впорядкуванню у весняний період, коли оживає природа і все навкруги починає радувати різнобарвям цвітіння.

Нині подвіря школи та дитсадка у зразковому порядку. Тож, традиційно, технічний персонал не обмежується лише виконанням своїх прямих посадових обовязків, а, за велінням серця, береться впорядковувати затишанські пам’ятники, капличку, автобусну зупинку тощо. Цього року вирішили ще й повапнувати огорожу на одному з місцевих цвинтарів.

Декілька днів жінки працювали, не покладаючи рук. А бібліотекар Тетяна Атаман, асистент вчителя Ганна Чабан і соціальний педагог Наталія Шевченко виконали надзвичайно кропітку роботу, оновивши прізвища захисників селища, які в роки Другої Світової війни поховані у братській могилі.

«Хочу подякувати усім представникам нашого колективу, хто долучився до великого весняного прибирання, – сказала директор Затишанського закладу загальної середньої освіти Людмила Чумак. – Затишанська громада забезпечила нас усім необхідним матеріалом, а працівники комунального підприємства «Господар» вивезли все сміття, що склали наші невтомні техпрацівниці поблизу кладовища. Як бачимо, ошатність, чистота і порядок нашого селища багато в чому залежить від особистої участі кожного жителя. Тож, якщо кожен колектив прибере не лише свою територію, а й зробить бодай невеличкий внесок у впорядкування площ, скверів чи місць масового перебування людей – наше славне Затишшя стане набагато кращим».

Наступного тижня трудовий колектив Затишанського закладу загальної середньої освіти планує впорядкувати пам’ятники, що розташовані у колишньому розпліднику в селищі Затишшя, а також селах Андрусова, Дружелюбівка і Загір’я.