ГОЛОВА ГРОМАДИ ЗВІТУВАВ ПРО СВОЮ РОБОТУ

Дата: 18.02.2022 17:15

Сьогодні Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький представив звіт про роботу в минулому році жителям селища Затишшя. На зібрання, що відбулося в Будинку культури, були запрошені депутати селищної ради, представники трудових колективів та всі, хто хотів дізнатися про зміни, що відбулися в громаді торік.

Люди уважно слухали майже півторагодинний звіт, з детальним змістом якого можна ознайомитися за посиланням http://zatyshanska.gromada.org.ua/news/1645018956/

Після виступу голови присутні поставили Г.М.Топольницькому ряд запитань. Вони стосувалися будівництва нових сучасних ігрових майданчиків для дітей, облаштування парків, боротьби з амброзією, спорудження огорожі на кладовищі тощо.

Відрадно, що в деяких питаннях жителі Затишшя готові підставити своє плече допомоги – вийти на суботники і взяти участь у благоустрою населеного пункту.

Загалом, затишани позитивно оцінили роботу селищного голови у 2021 році і дякували за старання в покращенні інфраструктури громади.