ОФІС ДЛЯ КП «ДОБРОБУТ»

Дата: 26.01.2022 16:29

У минулому році в селі Перехрестове було створено комунальне підприємство «Добробут». Головним його завданням є обслуговування місцевої інфраструктури – підтримання у робочому стані водогонів та артсвердловин, заміна ламп нічного освітлення, ремонт колодязів… Також працівники займаються наведенням порядку на кладовищах,  прибиранням територій загального користування, знищенням аварійних дерев тощо.

До цього часу комунальники не мали свого робочого кабінету, тож зараз для створення відповідних умов виконують ремонт в одному з приміщень офісу старости Перехрестівського округу.

Як розповів директор КП «Добробут» Станіслав Мединський, у цьому кабінеті також прийматиметься плата за спожиту воду, тож абонентам буде зручно проводити відповідні розрахунки.