РЕМОНТУЄТЬСЯ ДРУГЕ ПРИМІЩЕННЯ АМБУЛАТОРІЇ

Дата: 29.12.2021 11:38

Розпочалися роботи щодо капітального ремонту приміщення №2 Центру первинної медико-санітарної допомоги, що знаходиться у селищі Затишшя поруч з діючою амбулаторією.

Ремонт виконується за кошти Затишанської селищної ради.

Працівники підрядної організації розібрали стару покрівлю, прибрали зайвий грунт всередині будівлі, спорудили зруйновані перегородки та улаштували монолітні пояси по периметру приміщення. Нині тривають роботи щодо формування даху.

«Ми вирішили відремонтувати друге приміщення, тому що в діючій амбулаторії не вистачає місця ні для медиків, ні для пацієнтів, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький. – У новій будівлі будуть розміщені кабінети сімейного лікаря, облаштується ізолятор та лабораторія для проведення клінічних досліджень. Завершити роботи планується до кінця 2022 року».