СТВОРИЛИ УМОВИ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

Дата: 09.12.2021 14:35

Завершено капітальний ремонт класної кімнати, що знаходиться в адміністративному приміщенні по вулиці Елеваторній, 1 у селищі Затишшя. Тут також вже розташовані три класи для початкової школи та ресурсна кімната.

«Необхідність облаштування окремого простору для десятикласників виникла у зв’язку з нестачею місць в будівлі основного корпусу Затишанської школи, – розповіла начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської селищної ради Олена Мирзакірова. – Тому для створення відповідних умов було прийнято рішення щодо капітального ремонту незадіяного приміщення. Зокрема обладнано нові системи тепло-, електро-, водопостачання та водовідведення, виконано ремонт стелі, підлоги та стін, встановлено нові вікна та двері.

Слід зауважити, що відтепер у 16-ти десятикласників буде не лише свій кабінет для навчань, а й власна роздягальня та санвузол. Все зроблено в комплексі для зручності дітей та вчителів.

Найближчими днями будуть встановлені меблі, тож школярі зможуть навчатися в гарних умовах.