КАПРЕМОНТ ВУЛИЦІ МЕХАНІЗАТОРІВ

Дата: 11.11.2021 16:35

Розпочався капітальний ремонт проїжджої частини по вулиці Механізаторів у селищі Затишшя.

Роботи виконуються за рахунок коштів Затишанської селищної ради.

Ширина асфальтобетонного покриття становитиме 4 метри, протяжність – 790 метрів.

«Зараз готується основа під асфальтобетон, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький. – Важливо, щоб на момент укладання шару асфальтобетону температура повітря становила не менше п’яти градусів тепла за Цельсієм. Поки що погодні умови дозволяють проводити такі роботи, тож сподіваюся, що нам вдасться втілити всі плани громади щодо капітального ремонту доріг – до кінця цього року залишиться заасфальтувати проїжджу частину по вулиці Східній та майданчик для автомобілів, що знаходиться перед залізничним вокзалом зі сторони вулиці Привокзальної у селищі Затишшя».