МОРЕ ВРАЖЕНЬ ТА ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ

Дата: 10.10.2021 13:44

Жителі Торосового вчора відсвяткували День свого рідного й квітучого села. З нагоди свята в місцевому Будинку культури відбулася змістовна концертно-розважальна програма. Пісні і танці, вірші й інсценівки, пригощання кулішем та юшкою, фаєршоу та салют залишили в серцях всіх присутніх лише приємні спогади.

З теплими вітальними словами до жителів села звернулися Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький, начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Камалівна Мирзакірова, депутат Одеської обласної ради Микита Дмитрович Кузькевич. Вони висловили велику шану всім, хто живе і трудиться в селі Торосове, подякували за самовіддану працю та любов до рідного краю.

Від Затишанської громади були вручені грамоти, квіти та подарунки заслуженим жителям села – старості Марії Петрівні Кущенко, 80-річній Ніні Онуфріївні Загон, багатодітній матері та активній учасниці художньої самодіяльності Надії Анатоліївні Малевській, вчителькам з понад 30-річним стажем Світлані Володимирівні Михайлюк та Лідії Романівні Сауляк, наймолодшим жителям Олесі Гусинській і Кірілу Тростенюку, а також колишній директорці Торосівської школи Людмилі Миколаївні Мокряк.

Після офіційної частини розпочалася концертно-розважальна програма. Працівники культури постаралися на славу й підготували різнопланові виступи – на сцені вражали своєю майстерністю й артистизмом, запалювали зал позитивною енергетикою творчі колективи Затишанського, Перехрестівського і, звичайно ж, Торосівського Будинків культури.

Концерт тривав понад дві години і подарував присутнім море гарних вражень та приємних емоцій.

По завершенню всіх охочих пригощали запашним кулішем та наваристою юшкою. А вражаючим фіналом свята став подарунок від депутата Одеської обласної ради Микити Кузькевича – потужне фаєршоу та тривалий салют.

До пізньої ночі торосівці й гості села веселилися на дискотеці та дякували організаторам за таке чудове свято.