УСУНУЛИ ПРОБЛЕМУ ЗА РАХУНОК ПІДРЯДЧИКА

Дата: 07.10.2021 17:08

Рясні літні дощі продемонстрували деякі проблеми населених пунктів нашої громади. Серед них – і недоліки, що були допущені під час будівництва захисної стіни між пішохідним тротуаром та спортивним комплексом на території Затишанської школи.

Після ноти невдоволення від керівництва Затишанської громади, підрядна організація, яка свого часу виконувала дані роботи, за власні кошти відновила стіну.

«Ми також вирішили встелити цей майданчик тротуарною плиткою, щоб в період дощів земля не вимивалася до стадіону, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – До цього тут була клумба і в негоду завжди утворювалася небажана волога».

Голова громади додав, що найближчим часом на ділянці між тротуаром і стадіоном планується насадити молоді саджанці декоративних рослин.