БУДУЄТЬСЯ НОВИЙ ТРОТУАР

Дата: 07.10.2021 16:32

У селищі Затишшя біля центрального стадіону капітально ремонтується доріжка, що з’єднує вулиці Центральну і Чкалова.

Роботи виконуються за рахунок коштів Затишанської селищної ради. Протяжність нового тротуару становитиме 220 метрів.

«Тут була стара доріжка і в негоду люди змушені були йти через калюжі і болото, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – Тому ми вирішили створити для затишан нормальні умови, щоб можна було у будь-яку погоду і час доби спокійно дістатися центру селища».

Слід відзначити, що вздовж нової доріжки вже встановлено ліхтарі нічного освітлення. Також тут будуть розчищені всі зарості, тож зовсім скоро ця місцевість набуде гарного вигляду.