ПРИДІЛИЛИ УВАГУ ОСВІТЯНАМ-ПЕНСІОНЕРАМ

Дата: 07.10.2021 15:54

На святковий концерт, що відбувся минулої п’ятниці у Затишанському Будинку культури з нагоди Днів працівників освіти, дошкілля, позашкілля, бібліотекаря змогли прийти не всі освітяни-пенсіонери. Хтось не виходить з дому за станом здоровя, когось відволікли домашні справи… Але про винуватців свята не забули, і цими днями голова громади Геннадій Миколайович Топольницький разом з начальником управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Оленою Камалівною Мирзакіровою завітали додому до кожного педагога і вручили квіти, подаруночки та Подяки за багаторічну працю в школі, дитсадку, бібліотеці...

Візит керівників громади розчулив багатьох освітян до глибини душі. Вони дякували за увагу і пам'ять та висловлювали сподівання на зустріч наступного року.