СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА ПЕРЕХРЕСТОВЕ

Дата: 26.09.2021 11:13

Вчора жителі та гості Перехрестового гучно відзначили День села. Веселі пісні, запальні танці, дотепний гумор, вражаюче фаєр-шоу, ефектний феєрверк та масові гуляння до пізньої ночі запам’ятаються людям надовго.

На святкове дійство були запрошені депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевич, його помічник Антон Муравенко та депутат Роздільнянської районної ради Олександр Сташевський. Вони подбали про розваги для малих мешканців Перехрестового – надувна гірка, батут, ігри з аніматорами та солодка вата були доступними для всіх охочих.

Вражаючою була виставка вишивки місцевих майстринь Марії Михайлівни Войстрик та Віолети Юріївни Крилової.

З вітальним словом до присутніх звернулися депутат Микита Кузькевич, Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький, начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Мирзакірова, староста Перехрестівського округу Василь Грекуляк та настоятель місцевого храму отець Володимир. А директор Перехрестівського НВК Валентина Федорівна Грицюта коротко розповіла цікаву історію виникнення та розвитку села.

З нагоди свята від Затишанської громади були вручені грамоти та подарунки заслуженим жителям Перехрестового – активісту Андрію Урсу, заступнику директора Перехрестівського НВК Галині Стрепенюк, учаснику Операції Об’єднаних Сил Сергію Сліпченку, настоятелю місцевого храму протоієрею Володимиру, учаснику аматорського колективу «Перехрестя» Володимиру Пирожанському, новонародженому Ярославчику Басюку, наймолодшій родині Дмитру та Тетяні Кушніренкам та старожилу Костянтину Івановичу Одерако. Для кожного звучали музичні вітання від аматорів селища Затишшя та сіл Торосове і Перехрестове.

У плині концертної програми увага приділялася всім, хто живе і працює в цьому мальовничому краю – окрім персональних музичних вітань вищезгаданим людям, яскраві номери адресувалися колективам офісу старости, хліборобам, учасникам бойових дій, представникам торгівлі, поштового зв’язку, медицини, залізниці, культури, освіти, молоді. Адже кожен житель села своєю працею і небайдужістю примножує славу своєї рідної землі, трудиться для розвитку своєї малої Батьківщини. Тож те, що ми бачимо навкруги в Перехрестовому – це результат роботи всіх людей.

День села вийшов напрочуд теплим та зворушливим. З настанням темноти на всіх чекав сюрприз від Микити Кузькевича – вражаюче вогняне шоу та святковий салют.