ВПОРЯДКОВАНО ЩЕ ОДНУ СІЛЬСЬКУ ДОРОГУ

Дата: 24.09.2021 14:07

В селі Торосове завершено ремонт проїжджої частини по вулиці Садовій. Роботи профінансовані з бюджету Затишанської селищної ради.

Дорогу впорядковано у щебеневому варіанті. При цьому працівники підрядної організації облаштували узбіччя для стоку дощових вод та, за необхідності, підїзди до приватних будинків.

«Роботи щодо ремонту вулиці Садової в селі Торосове виконані всього за два дні, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – І тут я вкотре хочу відзначити оперативність і старання працівників підрядної організації з міста Подільськ. Ця компанія вперше виграла декілька тендерів на ремонт доріг і, як свідчить їх діяльність на території Затишанської громади, працюють вони справді швидко та якісно».