КАПРЕМОНТ ДАХУ ДИТСАДКА

Дата: 02.09.2021 11:43

У селищі Затишшя триває капітальний ремонт даху будівлі №2 місцевого навчально-виховного комплексу – замінюються як дерев’яні конструкції, так і сама покрівля. При цьому будівельники формують «правильний» нахил нового даху, щоб у сезон дощів вода вільно стікала у жолоби.

Роботи виконуються за рахунок коштів Затишанської селищної ради.

«Слід сказати, що в даному приміщенні розташовані три групи дитячого садка, харчоблок і їдальня, – розповіла начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Камалівна Мирзакірова. – Будівля доволі давня і потребує повного капітального ремонту як всередині, так і зовні. Цього літа за рахунок бюджету громади тут було виконано капремонт внутрішніх вбиралень, зараз триває заміна даху, а решта робіт планується на найближчу перспективу».